Facebook Pixel

KATEGORIA

Dlaczego
Certified Pre-Owned?

Zalety Certified Pre-Owned

Dlaczego Pre-Owned
 1. Szeroki wybór - nieograniczony tym, co jest aktualnie w produkcji.

  Przy zakupie używanego zegarka Twój wybór jest tak naprawdę nieograniczony. Na rynku wtórnym można znaleźć najnowsze modele, świeżo wyprodukowane przez producentów, jak również te vintage’owe, które na zawsze zapisały się w historii zegarmistrzostwa.

 2. Możliwość kupna bez konieczności zapisu na listę oczekujących.

  W obecnych czasach nabycie popularnego modelu Rolexa wiążę się z kilkuletnim przebywaniem na liście oczekujących -- co więcej, nawet wtedy nie ma gwarancji, że uda się go kupić. Rynek zegarków używanych rozwiązuję ten problem i daje Ci praktycznie nieograniczone możliwości w zakupie wymarzonego zegarka.

 3. Dostęp do rzadkich, limitowanych egzemplarzy nie dostępnych na rynku pierwotnym.

  Wiele spośród najbardziej pożądanych zegarków wyprodukowano w ograniczonym nakładzie, dostępnym tylko dla wybranego grona odbiorców. Nawet gdy dochodziło do ich sprzedaży poprzez autoryzowane salony, dostęp to tych egzemplarzy mieli tylko nieliczni. Dziś, zegarki te pojawiają się na rynku wtórnym i może nabyć je każdy, kto gotowy jest zapłacić za nie ich aktualną rynkową wartość.

 4. Amortyzacja może być wykorzystana na twoją korzyść.

  Ostatnie lata pokazały, że kultowe modele najlepszych marek, takie jak Rolex Daytona, mogą być dobrą lokatą kapitału ze względu na wzrost ich wartości na przestrzeni czasu. Oczywiście, nigdy nie ma gwarancji na to, że wartość danego modelu będzie rosła. Mimo tego, większość analityków rynkowych jest zgodna, że kultowe modele marek takich jak Rolex czy Patek Philippe utrzymają, a najprawdopodobniej powiększą, swoją wartość z biegiem czasu.

Dlaczego warto wybrać Certified Pre-Owned u Rarist

Jesteśmy miejscem z jedną z najdłuższych historii sprzedaży zegarków używanych w Polsce. Obdarzyło nas zaufaniem już setki klientów -- sprawdź opinie naszych klientów na Google i Chrono24.

Nasz proces sprawdzania zegarków

Nasz proces sprawdzania zegarków

ZEGARKI PRE-OWNED

Starannie wyselekcjonowana kolekcja zegarków pre-owned