Facebook Pixel

FIRMA

O nas

Dowiedz się więcej o Rarist

Zegarki to nasza pasja

1

CENIMY INNOWACJE

W Rarist cenimy produkty wyjątkowe ze względu na nowoczesny design i technologie. Znajdziesz tu zegarki o innowacyjnej, odważnej stylistyce, stanowiące szczyt współczesnej myśli technologicznej.

2

SZANUJEMY TRADYCJĘ

Dobrze wiemy, że nie byłoby współczesnej sztuki zegarmistrzowskiej, gdyby nie setki lat doświadczeń naszych przodków. Podziwiamy ich pomysły, doceniamy każdą innowację i potrafimy dostrzec piękno zegarków, które tworzyli.

3

SPRZEDAJEMY TYLKO TO, W CO WIERZYMY

Każdy z zegarków w naszym salonie, będący przedstawicielem nowej, czy też starej szkoły zegarmistrzowskiej to egzemplarz absolutnie wyjątkowy, który mógłby stanowić element naszych prywatnych kolekcji.

Co nas wyróżnia

Jesteśmy sprzedawcą ekskluzywnych zegarków i akcesoriów zegarkowych najlepszych światowych marek. W naszej ofercie znajdziesz unikatowe fabrycznie nowe egzemplarze, najbardziej poszukiwane czasomierze używane (pre-owned), oraz te klasyczne i ponadczasowe z kategorii vintage/retro.

Jednocześnie Rarist to coś więcej niż tylko firma zajmująca się sprzedażą ekskluzywnych czasomierzy i akcesoriów... To spełnienie marzeń o miejscu, gdzie można obcować z magiczną aurą roztaczaną przez przedmioty, z których każdy potrafi opowiedzieć swoją niezwykłą historię.

Odkryj nasz serwis

Zegarki to towarzysze naszej codzienności. Potrafią służyć nam pomocą w pracy, w domu, podczas ekstremalnych przygód, czy dalekich podróży. Są z nami w najważniejszych momentach życia, zarówno tych radosnych, jak i tych trudnych. Zawsze możemy na nie liczyć, dlatego niezwykle ważne jest dbanie o ich jaknajlepszy stan techniczny i wizualny.
Chcąc wyjść naprzeciw tej potrzebie, stworzyliśmy nasz serwis obejmujący pełne spektrum usług od prostej wymiany paska, po kompletną renowację kopert i mechanizmów.

VIDEO - SERWIS

ODBIERZ SWÓJ ZEGAREK OSOBIŚCIE

Jeśli chciałbyś odebrać zegarek osobiście, możesz zrobić to w jednym z naszych salonów Rarist. Na miejscu zespół specjalistów, pomoże dobrać Ci odpowiedni rozmiar opaski oraz przekaże Ci wszystkie potrzebne informacje dotyczące zegarka, jego prawidłowego użytkowania i sposobów pielęgnacji, co pomoże utrzymać go w świetnej kondycji przez długie lata.

Rarist Kraków SZPITALNA 20-22, KRAKÓW
Pon - Pt: 11:00 – 18:00
Sobota: 11:30 – 15:00
Niedziela: nieczynne