Facebook Pixel

Sell & Trade

Sprzedaj swój zegarek

Szybka i bezpieczna sprzedaż

Kupimy Twój zegarek

Najlepsza oferta odkupu Twojego zegarka

Sprzedanie swojego zegarka do Rarist nie może być prostsze. Gwarantujemy konkurencyjność ofert, a także szybką i bezproblemową obsługę. Wystarczy wypełnić krótki formularz, aby rozpocząć procedurę sprzedaży. Co więcej, możesz użyć swojego starego zegarka na poczet zakupu produktu z naszego asortymentu. Oferujemy szeroki wybór nowych i używanych zegarków spośród ponad 50 marek premium. Zachęcamy do wizyty w naszym eksluzywnym salonie, gdzie eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w dobraniu odpowiedniego modelu.

ZALETY SPRZEDAŻY ZEGARKA W RARIST

 • SZYBKA I RZETELNA WYCENA
 • NAJLEPSZE CENY
 • NATYCHMIASTOWA PŁATNOŚĆ
 • MOŻLIWOŚĆ WYMIANY
 • ZEGARKA NA NOWY
 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
 • DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA
 • PROFESJONALNA OBSŁUGA

ZASADY DZIAŁANIA

 1. WYŚLIJ INFORMACJĘ O SWOIM ZEGARKU

  Skorzystaj ze specjalnie przygotowanego formularza, który pozwoli nam dokonać wstępnej wyceny Twojego zegarka.

 2. UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE

  Odwiedź nasz salon gdzie będziemy mogli dokładnie zweryfikować Twój zegarek pod kątem jego autentyczności i ogólnego stanu technicznego.

 3. SPRAWDZENIE ZEGARKA ORAZ FINALNA WYCENA

  Po dokładnym sprawdzeniu zegarka,otrzymasz naszą ostateczną wycenę. Zależy ona od stanu, zawartości zestawu oraz aktualnej ceny rynkowej modelu.

 4. OTRZYMAJ PŁATNOŚĆ

  Wybierz formę zapłaty w gotówce lub przelewem. Jeśli zechcesz, możesz wykorzystać środki na poczet zakupu nowego zegarka w naszym salonie.

Wciąż nie jesteś przekonany?
Sprawdź co piszą o nas nasi klienci.

OPINIE KLIENTÓW

Zdecydowanie znają się tym co robią! Profesjonalna obsługa która potrafi doradzić. Bardzo elastyczni i są w stanie ściągnąć zegarki nawet z końca świata i zaspokoić gusta nawet bardzo wybrednego kolekcjonera :)

JAKUB

Świetne miejsce i świetna obsługa, można tu znaleźć wiele fajnych i rzadko dostępnych modeli. Polecam!

MICHAŁ

To miejsce to prawdziwy klejnot. Znalezienie profesjonalisty w sklepie, który podziela Twoją pasję, jest tak orzeźwiające. Standard usług jest na najwyższym poziomie. Dobra robota!

BART

highly recommend Rarist as a super efficient and reliable seller going out of their way to make their customers happy:) It was a good shopping experience. A big thank you!

Iwona

I only visited once to check out Tudor Black Bay GMT and the owner was happy to show all the watches and talk about them. Even though he didn’t have Black Bay 58 in the collection he recommended it over Black Bay GMT which he had in his collection. Loved it.

GAGAN

Bardzo polecam! Profesjonalne podejście, obsługa klienta na najwyższym poziomie, z szeroką wiedzą o zegarkach.

Mateusz