• Brak produktów w koszyku.

Rarist.pl

Jesteśmy sprzedawcą ekskluzywnych zegarków i akcesoriów zegarkowych najlepszych światowych marek. W naszej ofercie znajdziesz unikatowe fabrycznie nowe egzemplarze, najbardziej poszukiwane czasomierze używane (pre-owned), oraz te klasyczne i ponadczasowe z kategorii vintage/retro. Oferujemy również pełne spektrum usług serwisowych, od prostej wymiany paska, po kompletną renowację kopert i mechanizmów.

Wszystkie zegarki dostępne w naszej ofercie to najlepsze i najpiękniejsze egzemplarze, które osobiście wyselekcjonowaliśmy z obszernych kolekcji największych światowych producentów. Dzięki temu jesteśmy jedynym w Polsce miejscem z tak bogatą historią sprzedaży zegarków będących najrzadszymi wersjami najbardziej pożądanych modeli.

Jednocześnie Rarist to coś więcej niż tylko firma zajmująca się sprzedażą ekskluzywnych czasomierzy i akcesoriów... To spełnienie marzeń o miejscu, gdzie można obcować z magiczną aurą roztaczaną przez przedmioty, z których każdy potrafi opowiedzieć swoją niezwykłą historię.

Wybierając Rarist masz gwarancję dokonania zakupu produktu absolutnie wyjątkowego. Wszystkie rzeczy dostępne w naszym salonie zaznaczyły swoją obecność w świecie dóbr luksusowych i stanowią część jego pięknej historii. Lata pracy wybitnych zegarmistrzów oraz wytwórców instrumentów piśmienniczych czy galanteryjnych umożliwiły tchnienie ducha w każdy z niesamowitych przedmiotów, który możesz tutaj znaleźć.

OFICJALNY SPRZEDAWCA

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą światowych marek

SZYBKA DOSTAWA

24 MIESIĄCE GWARANCJI NA NOWE PRODUKTY

14 DNI NA ZWROT

© 2020 All Rights reserved - rarist.pl - Designed and Coded by e-hadron.com