• Brak produktów w koszyku.

Oris to wyjątkowa marka produkująca najwyższej jakości czasomierze, której założyciele już od ponad 100 lat hołdują zasadzie "Podążaj własną drogą". Stając się niezależną manufakturą na początku lat 80 tych XX wieku, firma postanowiła wbrew rynkowym trendom kontynuować produkcję jedynie zegarków mechanicznych, gdyż jak twierdzi obecny prezes Urlich W. Herzog, tylko w nich można ukryć kawałek duszy. Obecnie Oris proponuje cztery kolekcje dedykowane sportom motorowym, nurkowaniu, lotnictwu oraz kulturze, w których możemy znaleźć produkty wyjątkowe o unikatowym wzornictwie, potrafiące łączyć najlepsze tradycyjne cechy z nowoczesnymi elementami oraz innowacyjną technologią.

Czym wyróżniają się zegarki Oris? 

Wysoka jakość wykonania i niezawodna praca szlachetnych zegarków Oris szybko przysporzyła marce miłośników na całym świecie. Także w Polsce zegarki Oris utożsamiane są z klasą, wysokim statusem majątkowym oraz dobrym gustem. Co szczególnie charakterystyczne dla marki, każdy produkowany przez Oris zegarek korzysta z napędu mechanicznego. Nie potrzebuje zatem baterii do swojego działania, gwarantując nienaganną sprawność przez długie lata. W zależności od indywidualnych preferencji można wyposażyć się z czasomierz nakręcany ręcznie lub automatycznie. Większość zegarków posiada także liczne funkcje i właściwości, które sprzyjają ich sportowemu przeznaczeniu takiemu jak nurkowanie. To przykładowo wodoodporność do 30 barów, datownik, sekundnik czy jednokierunkowy, obrotowy bezel.

Czerwony rotor – symbol marki Oris

Niezawodne działanie zegarków marki Oris to nie jedyny atut tych czasomierzy. Luksusowe zegarki Oris odznaczają się niepowtarzalną estetyką wykonania, w której widoczna jest dbałość o każdy szczegół. Do produkcji zegarków Oris stosowane są najwyższej jakości materiały, m.in. szafirowe szkło, stal szlachetna, tytan oraz specjalna powłoka antyrefleksyjna. Dzięki nim czasomierz odznacza się ponadprzeciętną wytrzymałością i przez długie lata zachowuje swój pierwotny wygląd. Charakterystyczny element, który posiada niemal każdy pochodzący od producenta Oris zegarek, to czerwony rotor, inaczej nazywany wahnikiem. Atrakcyjny wizualnie akcent stanowi symbol nowoczesności, innowacyjności i funkcjonalności zegarków.

Do kogo pasują zegarki Oris?

Produkowane przez Oris zegarki występują w wariantach zarówno dla panów, jak i dla pań. Dostępne są modele z stalowymi bransoletami i skórzanymi paskami. Po czasomierze renomowanej marki chętnie sięgają czynni sportowcy, ale także pasjonaci sportu. Mogą wówczas liczyć na niezawodne działanie zegarka nawet w niesprzyjających warunkach, na przykład pod wodą.

Przydatne są liczne funkcje dodatkowe czasomierzy, z których można korzystać podczas uprawiania sportu. Wiele osób wybiera zegarki Oris także wyłącznie ze względu na silne powiązania marki ze sportami wodnymi, lotnictwem i motoryzacją. Nie można również pominąć faktu, że zegarki Oris charakteryzują się klasycznym, bardzo eleganckim designem. Posiadają umiarkowanej wielkości koperty, czytelne tarcze i gustowne bransolety. Różnorodna kolorystyka kopert i tarcz zegarków sprawia, że każdy znajdzie model zegarka dopasowany do indywidualnego gustu oraz preferencji.

Zegarki Oris

OFICJALNY SPRZEDAWCA

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą światowych marek

SZYBKA DOSTAWA

24 MIESIĄCE GWARANCJI NA NOWE PRODUKTY

14 DNI NA ZWROT

© 2020 All Rights reserved - rarist.pl - Designed and Coded by e-hadron.com