• Brak produktów w koszyku.

Ekskluzywne zegarki kolekcjonerskie

Sklep Rarist.pl to doświadczony sprzedawca czasomierzy o wartości kolekcjonerskiej produkowanych przez światowe marki. W naszym salonie znajdują się męskie, damskie oraz uniwersalne, rzadkie zegarki luksusowe z niezwykłą historią. Każdy model z naszej oferty prezentuje najwyższą jakość wykonania.

Nierzadko czasomierze te zawierają szlachetne materiały i ozdoby. Posiadają również dodatkowe, użyteczne funkcje i właściwości, takie jak wodoodporność, datownik, chronograf, wskaźnik strefy czasowej albo indykator dnia i nocy.

W oferowanych przez nas zegarkach tradycja spotyka się z nowoczesnością, co skutkuje wysoce estetycznym designem i ponadczasową klasą każdego czasomierza. Elegancja i kunszt wykonania zegarków nierzadko bazuje na luksusowych materiałach, m.in. 18k złocie, stali szlachetnej, tytanie, ceramice lub brylantach osadzonych na tarczach, kopertach a nawet bransoletach. Ograniczony nakład zegarków sprawia, że z czasem stają się one unikalnymi przedmiotami poszukiwanymi na rynku wtórnym. Wyprzedają się bardzo szybko i zyskują wartość kolekcjonerską. Można zatem na co dzień cieszyć się noszeniem wyjątkowego czasomierza lub przechowywać go w bezpiecznym miejscu, aby po latach na fali korzystnej infrastruktury móc sprzedać z zyskiem.

Czym charakteryzują się rzadkie zegarki w naszej ofercie? 

Szeroki wybór czasomierzy kolekcjonerskich, które prezentujemy w naszym sklepie internetowym, gwarantuje, że każdy miłośnik zegarków może znaleźć coś dla siebie. Jak przystało na zegarki kolekcjonerskie, design poszczególnych modeli jest bardzo zróżnicowany. Do wyboru pozostają zegarki ze stalowymi, złotymi, tytanowymi i mieszanymi bransoletami lub skórzanymi, sylikonowymi, gumowymi i tekstylnymi paskami. Różnią się także wielkością i kształtem kopert, kolorystyką i materiałem tarczy, a także stopniem zaawansowania mechanizmu.

Posiadamy rzadkie zegarki z bieżącego rocznika, ale także ze starszych lat. Wszystkie modele to oryginalne wyroby najsłynniejszych na świecie producentów, takich jak Breitling, IWC, Omega, Jeager-LeCoultre, Patek Philippe, Blancpain i wiele innch. Nie tylko projektują oni czasomierze o ponadczasowej estetyce. Bardzo często to właśnie produkty tych marek stanowią wyznacznik najnowszych trendów w branży. Oprócz niezrównanej estetyki i prestiżu posiadania zegarki renomowanych marek gwarantują niezawodność i niedoścignioną precyzję pracy.

Większość limitowanych modeli vintage w naszej ofercie to zegarki mające ponad 20 lat, wyróżniające się doskonałą jakością i dzięki temu zdatnością do użytkowania. Bez wątpienia, tego typu czasomierze wiążą się z wyjątkowymi historiami, dlatego posiadacz takich modeli może pochwalić się kawałkiem zegarmistrzowskiego dziedzictwa. Wszystkie zegarki kolekcjonerskie w sklepie Rarist.pl z kategorii vintage oraz pre-owned, przeszły odpowiedni serwis, potwierdzający bardzo dobry stan mechanizmu.

Zegarki kolekcjonerskie

Produktów od 1 do 12 z 141
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Produktów od 1 do 12 z 141
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

OFICJALNY SPRZEDAWCA

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą światowych marek

SZYBKA DOSTAWA

24 MIESIĄCE GWARANCJI NA NOWE PRODUKTY

14 DNI NA ZWROT

© 2020 All Rights reserved - rarist.pl - Designed and Coded by e-hadron.com