• Brak produktów w koszyku.

Zegarek Sinn – perfekcja prostoty

Wśród pasjonatów luksusowych zegarków modele od marki Sinn cieszą się dużym powodzeniem. Wszystko za sprawą prezencji, niezawodności oraz adaptacji werków odpowiedniej dla ekstremalnych warunków. W wielu przypadkach wzrok przyciąga zewnętrzny wygląd zegarka, jednak dopiero po bezpośrednim kontakcie można w pełni dostrzec niesamowity urok niemieckiej konstrukcji.

Według rzeszy fanów zegarek Sinn to najlepsze rozwiązanie dla osób wymagających, ceniących sobie funkcjonalność i wytrzymałość. Jako przykład może posłużyć należący do asortymentu Rarist model U1, który wyróżnia się niespotykanym stylem oraz niezwykle wytrzymałą kopertą. To idealny czasomierz dla aktywnych osób, ponieważ nawet po intensywnym użytkowaniu nie straci nieskazitelnego wyglądu. Jego kopertę oraz koronkę zrobiono z niemieckiej stali odpornej na morską wodę. Dodatkowo, zarówno koronkę, jak i bezel, utwardzono w technologii Tegiment. Dało mu to spektakularną odporność na rysy. Pomimo swojej wagi perfekcyjnie leży na nadgarstku. Za ergonomiczność oraz komfort noszenia odpowiada m.in. usytuowanie koronki na godzinie czwartej, dzięki czemu nie występuje jej nacisk na zewnętrznej części dłoni. Wdrożono to rozwiązanie m.in. w wariantach U2 czy UX – również dostępnych w ofercie naszego sklepu.

Zegarki Sinn – niemiecka solidność

Wspomniany wyżej UX budzi uznanie i podziw wśród amatorów nurkowania. Wodoszczelność na poziomie 5000 metrów, koperta ze stali szlachetnej oraz szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną zapewniają poczucie bezpieczeństwa pod powierzchnią wody.

Klientom poszukującym wyjątkowych rozwiązań możemy zaproponować także unikatowy zegarek Sinn 903 St B E, będący hołdem dla klasycznych czasomierzy lotniczych. Ponadczasowy design nie pozostawia obojętnym nikogo, kto spojrzy na jego tarczę. Poza szafirowym szkłem oraz paskiem z najwyższej jakości skóry, wyposażono go w szereg przydatnych funkcji, w tym w suwak logarytmiczny oraz chronograf.

Diver z kopertą ze stali submarine

Koperty wielu modeli Sinn wykonano ze stali utwardzonej przy pomocy technologii Tegiment. Każdy czasomierz, w którym jej użyto, gwarantuje o wiele wyższy poziom ochrony przed porysowaniem niż w odpowiednikach ze stalowymi kopertami nieutwardzonymi w ten sposób. To jeden z największych atutów produktów tej niemieckiej manufaktury.

Zegarki Sinn

11 produkt(ów)
11 produkt(ów)

OFICJALNY SPRZEDAWCA

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą światowych marek

SZYBKA DOSTAWA

24 MIESIĄCE GWARANCJI NA NOWE PRODUKTY

14 DNI NA ZWROT

© 2020 All Rights reserved - rarist.pl - Designed and Coded by e-hadron.com