• Brak produktów w koszyku.

Montblanc to firma z wielkimi tradycjami, założona w Hamburgu na początku XX wieku, która na przestrzeni lat wyrobiła sobie status marki definiującej luksus. Swoją renomę zdobywała początkowo produkując wyłącznie artykuły piśmiennicze, by w późniejszym okresie poprzez rozszerzenie swojej produkcji, jak również fuzje z doświadczonymi lokalnymi manufakturami, zaznaczyć swoją obecność w branży biżuteryjnej, galanteryjnej i zegarkowej. Bezkompromisowe zasady i przekazywany z pokolenia na pokolenie etos pracy leżą u podstaw sukcesu tej marki, która obecnie wyznacza standardy na globalnym rynku dóbr luksusowych. W naszym salonie znajdą Państwo piękne pióra wieczne, pióra kulkowe, długopisy oraz wyroby galanteryjne, pozostające od lat flagowymi produktami marki. Oferta obejmuje również wyjątkowe zegarki, które swój kunszt zawdzięczają wykonaniu w szwajcarskiej manufakturze Minerva, gdzie tradycje zegarmistrzowskie sięgają połowy XIX wieku.

Ekskluzywne zegarki Montblanc – kolekcja Heritage

Do szerokiego asortymentu naszego sklepu należą takie perły sztuki zegarmistrzowskiej jak modele z serii Heritage. Niezwykle prosta w formie, należy do najbardziej eleganckich ze wszystkich powstałych do tej pory kolekcji niemieckiej marki. Zegarki Montblanc z tej linii spodobają się miłośnikom klasyki, lubiącym nawiązania do stylu retro, a jednocześnie wymagającym wytrzymałości materiałów na miarę XXI wieku. Między innymi, możemy zaproponować Państwu model Spirit z automatycznym naciągiem, stalową kopertą i paskiem. Minimalistyczny szkieletowany zegarek wyposażono we wskaźnik rezerwy chodu oraz szafirowe szkiełko.

Posiadamy też wersję Montblanc Heritage Chronométrie Quantiéme Annuel (dalej: MHCQA), intrygującą wizualnie za sprawą komplikacji. Dzięki srebrno-białej powierzchni z dekoracyjnym szlifem słonecznym oraz centralnym wskazówkom pokrytym czerwonym złotem ów klasyczny zegarek z rocznym kalendarzem podbił niejedno serce. MHCQA ma wodoodporną kopertę ze stali oraz pasek ze skóry aligatora. Prezentuje się elegancko i perfekcyjnie przylega do nadgarstka.

Przybliżając kolekcję, nie sposób pominąć najjaśniejszej gwiazdy, również dostępnej w ofercie. Limitowany do zaledwie stu egzemplarzy Montblanc Heritage Pulsograph to model z pulsometrem. Przyciąga wzrok miłą dla oczu łososiową barwą tarczy. Hipnotyzująca praca 239 komponentów mechanizmu MB M13.21 nie pozostawi obojętnym nikogo, kto ujrzy nakręcany manualnie werk z Villeret. Wiele z jego elementów ma ręcznie polerowane krawędzie, a sam mechanizm otrzymał zdobienia w postaci perłowania oraz pasów genewskich. Pracuje z częstotliwością 2,5 Hz, kumulując energię wystarczającą do 55 godzin działania.

Montblanc – marka łącząca style różnych czasów

Poza Heritage mogą Państwo zamówić u nas zegarki Montblanc z serii 1858 (nazwa odnosi się do roku założenia manufaktury Minerva). Sięgają po nie zwolennicy łączenia wyglądu retro oraz sportowego charakteru. Ponadto linia cieszy się zainteresowaniem osób doceniających nietuzinkowy styl, pragnących nosić model mniej popularny, wyróżniający się m.in. kopertą z brązu czy chronografem typu monopusher.

Gorąco zachęcamy do poznania szczegółowej oferty.

Zegarki Montblanc

OFICJALNY SPRZEDAWCA

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą światowych marek

SZYBKA DOSTAWA

24 MIESIĄCE GWARANCJI NA NOWE PRODUKTY

14 DNI NA ZWROT

© 2020 All Rights reserved - rarist.pl - Designed and Coded by e-hadron.com